Wydaje mi się, że już udało Ci się nas troszkę poznać, ale chcę Ci opowiedzieć o jeszcze jednej bardzo istotnej sprawie. Mianowicie o traktowaniu człowieka z szacunkiem, ale przede wszystkim JAK CZŁOWIEKA. Sytuacje prywatne, służbowe, ukształtowały nasz charakter.

💜 Każdy z nas w życiu przeżył swoje.

💜 Każdy z nas jest inny.

💜 Każdy z nas ma swoje motywacje.

💜 Każdy z nas ma swój indywidualny charakter.

💜 Każdy z nas ma swój cel.

💜 Każdy z nas jest WYJĄTKOWY.

Dlaczego mamy być anonimowym numerem, skoro mamy swoje imię i godność? Nie wiem, czy zdarzyło Ci się pracować w korporacji. Jeżeli tak, to wiesz już doskonale o czym chcę Ci opowiedzieć. Natomiast jeżeli nie, to jak zawsze Ci wszystko skrupulatnie wyjaśnię.

Joe Jonas Text GIF by Jonas Brothers - Find & Share on GIPHY

Czym jest „korpo”? To firma, w której priorytetem są liczby.🆘 Ludzie nie są istotni. Traktowani są jak maszyny, które muszą pracować bez wytchnienia.❌  Nikt nie zwraca uwagi na to, czy pracownik jest szczęśliwy. 🚷 Czy wszystko u niego dobrze. Czy radzi sobie w swoim życiu prywatnym. Nie ma mowy, o podejściu indywidualnym do osób pracujących. 🤬 Wszyscy są traktowani bezwarunkowo tak samo. Ważnym jest, by cyfry w tabelkach się zgadzały. Ale czy nie warto spojrzeć od wewnątrz, dlaczego coś się dzieje?

Confused Rooster Teeth GIF by Achievement Hunter - Find & Share on GIPHY

Człowiek potrafi znieść bardzo wiele, ale czy musimy pozwalać sobie na traktowanie siebie jako bezosobową jednostkę? Oczywiście, że nie!

Każdy z nas ma swoje problemy.

😪 Dla każdego z nas jego problemy są największe.

😪 Każdy z nas ma swoje zmartwienia.

😪 Każdy z nas czasem staje się słaby.

😪 Każdy z nas ma swoje smutki.

Piszę o tym dlatego, że dla nas liczysz się jako człowiek. 😍 W naszym Ccone żyjemy jak jedna rodzina. 🤩 Gdy dzieje się coś w naszym życiu wiemy, że możemy liczyć na ludzi, porozmawiać, poprosić o radę, wygadać się. Czasem nawet wypłakać.💪  Spadł Ci wynik? Dlaczego? Może pokłóciłeś się z dziewczyną. A może brakło Ci pieniędzy na naprawę samochodu. Może niespodziewanie wyskoczyły sytuacje losowe. Każda osoba, która u nas pracuje jest indywidualną jednostką. Mimo tego, że tworzymy zespół i jesteśmy odpowiedzialni za nasz wynik, to i tak każdy z nas pozostaje sobą – indywidualną osobą.

Big Hero 6 Hug GIF by Disney - Find & Share on GIPHY

Opowiem Ci jak to się u mnie zaczęło i dlaczego właśnie to doceniłam. 💪 Na początku mojej przygody z pracą trafiłam do małej firmy. Szef był zawsze, a jak potrzebowałam pomocy, to pracował równo ze mną. Codziennie jak przychodził, to wypytywał co u mnie słychać, jak się czuje, jak na studiach itd. 🤩 Stał się moim „przyjacielem” w pracy. 🤝 Uwielbiałam to miejsce, bo czułam się tam jak w domu. Ale… po 4 latach stwierdziłam, że pora na zmiany i iść do góry, a nie stać w miejscu.💪

GIF by Good Omens - Find & Share on GIPHY

Pomyślałam, że w korpo mam szanse na rozwój. 🙉 Jak szybko się ucieszyłam, tak szybko zderzyłam się z rzeczywistością. Podlizywanie się, udawanie przyjaźni, traktowanie ludzi jak niższy sort. W mojej ocenie, był to wręcz niesmaczny widok. 😡  Nikogo nie obchodziło, że spóźniłam się minutę, ponieważ był gigantyczny korek po drodze do pracy. 🤬 Stwierdziłam, że jednak pora na zmiany. Trafiłam do trzeciego miejsca, z którego bardzo szybko uciekłam.

Sky Wow GIF - Find & Share on GIPHY

Mała firma, pomyślałam, będzie świetnie. Pięknie nazwane stanowisko, ale na tym się skończyło. Szef furiat, który uważał się za guru życia. Myślał, że jest panem i władcą mojej osoby. Tam również nie liczyło się to kim jestem, czy co się ze mną dzieje. Mobbing był codziennością.🤬 

Aż w końcu trafiłam do Ccone.😍  Szczerze mówiąc, bardzo się bałam. Natomiast wreszcie czuję, że znalazłam swoje miejsce na tym świecie. Czuje się doceniana. 🤩 Gdy mam problem, dostaje pomoc. 💪 Ta firma łączy w sobie wszystkie wyżej opisane. Dlaczego? Ponieważ:

😍 Wiem, że mogę liczyć na pomoc.

😍 Wiem, że mogę się wygadać.

😍 Wiem, że mogę się pośmiać, ale i wypłakać jak będzie taka potrzeba.

😍 Gdy widzę się z Karoliną i Karolem pytają co u mnie, jak z moimi prywatnymi problemami, czy mi nie trzeba pomóc.

Powiem wam, że nie wyobrażam sobie odejść z tego miejsca. 💪 Reasumując to wszystko co Ci opowiedziałam pamiętaj: Jesteś ważnym członkiem, a nie tylko loginem – liczysz się dla nas jako człowiek, nie jesteśmy korporacją, każdego traktujemy indywidualnie!😍 

https://giphy.com/gifs/disneypixar-disney-pixar-toystory-RpfIXomvjCh8I