Większość firm posiada szczeble kariery. W naszym ccone również możesz awansować. Przykładem jest nasza Gabi, która w trzy tygodnie awansowała na stanowisko managera zespołu. Ale, ale, ale, o niej za chwilę. Najpierw odpowiem Ci na pytanie:

Kim jest manager zespołu w ccone?

Jest to osoba, która zarządza grupą ludzi będących w jednym teamie. U nas manager to nie tylko przełożony, ale również osoba której powierzasz swoje tajemnice, problemy, która wyciąga do Ciebie pomocną dłoń, gdy nie możesz sobie poradzić. Więcej na ten temat rozpisałam się w artykule:  https://www.onecc.pl/2019/09/06/menadzer-jest-coachem-a-nie-tyranem-roznica-5/ Ciekawym jest fakt, że nie ma u nas managera laika, który nawet nie wie co to sprzedaż. Każda z tych osób na własnej skórze pracowała „na słuchawce”. Można śmiało powiedzieć, że gdyby nasza kadra nie potrafiła pracować jako sprzedawca, to nie byłoby ich w tym miejscu, w którym są dzisiaj.

Gabriela Sieradzka -> złoty manager:

Gabi, jest człowiekiem, który tworzy tą firmę już  od kilku dobrych lat. Szczerze Ci powiem, nie wyobrażam sobie, żeby jej tu nie było. Jest wulkanem energetycznym, który pobudza do działania całą firmę. Mam wrażenie, jakby była nierozłączna z ccone. Może to dlatego, że jak sama mówi: ta praca to jej pasja. Oj ma dziewczyna silny charakter, ale też bardzo dobre serce. Takie połączenie moim zdaniem jest właśnie złotym środkiem na bycie managerem. Jest wymagająca, ale również daje mnóstwo ciepła i dobra. Obrała sobie cel: zostać mistrzem sprzedaży.

Droga na szczyt nie jest prosta: 

Gdy rozpoczynała pierwszą pracę w call center widziała jak każde słowo „nie” z ust klienta powodowało w niej smutek i obcinało jej skrzydła. Dzięki swojej determinacji nie poddała się. Zamiast załamywać ręce zaczęła się szkolić, zaangażowała się maksymalnie i zaczęła realizować się jako sprzedawca. Powoli osiągała swój cel. Mimo swoich potknięć na drodze, ona walczyła. Choć od jej pierwszej rozmowy „przez słuchawkę” minęło już 5 lat ona dalej walczy. Teraz już nie jako sprzedawca, a jako mentor -> osiągnęła swój wymarzony cel.

Co daje satysfakcję w pracy managera: 

Gdy zapytałam Gabi co jej się najbardziej podoba w pracy managera, odpowiedziała:  „oryginalne metody zarządzania sprawiają, że dla moich pracowników nie ma rzeczy niemożliwych. A największa satysfakcja, jakiej mogę doznać to obserwacja tego, jak sprzedaż umacnia i hartuje ich charaktery”.

👑 Telemarketer roku 2020: 👑 

W tym roku będziemy mogli zobaczyć Gabi w akcji i to nie takiej małej. Startuje w konkursie Telemarketera Roku. Jest to ogólnopolski konkurs na najlepszego telemarketera roku. W tegorocznej 12 edycji liczba uczestników wzrosła do około 200 osób. Nasza Gabi stanie tam nie jako uczestnik, a jako juror. 💪

Przekonaj się jak wysoko wzniesiesz się dzięki pomocy Gabi. Reszta zależy już tylko od Ciebie. Nie lubisz marnować czasu, prawda? Więc nie czekaj tylko dzwoń: 731555534 👑❤