Rozpoczęliśmy nowy rok. Jak przystało, większość z nas zrobiła sobie noworoczne postanowienia. Czy, aby na pewno owe postanowienia będą spełnione. W końcu mówi się ” Nowy rok, nowa ja”. Czy uważasz, że jest to potrzebne? A może jednak stwierdzisz, że są to jakieś śmieszne czynności wykonywane przez marzycieli. Ustalamy sobie listę planów od Nowego Roku:

💪 Pójdę na siłownię, zacznę ćwiczyć i będę mieć fit, wysportowane ciało,

💪 będę wcześniej wstawać i kłaść się wcześniej spać,

💪 zacznę odkładać pieniądze,

💪 rzucę palenie,

💪 zacznę zdrowo się odżywiać, koniec z fastfoodowym jedzeniem,

💪 nauczę się języka obcego,

💪 pojadę na wymarzone wakacje,

💪 spotkam miłość swojego życia,

💪  koniec ze słodyczami,

💪 poprawię relację z bliskimi, zadbam o moją rodzinę,

💪 będę żyć pełnią życia.

VH1 GIF - Find & Share on GIPHY

Tu powinno pojawić się pytanie, czy aby na pewno? Każdego roku mamy  365 dni, aby spełnić takie cele, a bywa tak, że w pierwszym tygodniu wyciągamy białą flagę w stronę swoich postanowień. No właśnie i dlaczego? Bo nam się nie chce? Ponieważ wymaga to od nas sporego wysiłku? Ponieważ musimy zmienić nasze dotychczasowe nawyki? Halo, przecież to jest Twoje życie i Twoje ciało. To Ty o tym decydujesz co się stanie.

This Is My Life Rap GIF by WE tv - Find & Share on GIPHY

Większość z nas podczas świątecznego ucztowania przytyła 1, 2, 5 kg. Ale mówiliśmy, a w nowym roku to zrzucę. Nie mówię, że tak nie może być. A wręcz przeciwnie. Sama nie potrafiłam odmówić domowych pierogów, czy orzechowca z masą korówkową 😍 Natomiast  czy musimy czekać na spełnienie swoich celów do nowego roku?

Illustration Go GIF by Kochstrasse™ - Find & Share on GIPHY

Jak byłam dzieckiem każdego roku w sylwestra z rodzicami pisaliśmy listę pragnień, marzeń, celów do spełnienia w nowym roku. Wieszaliśmy w pokoju dziennym i powoli wykreślaliśmy z niej te postanowienia, które zostały spełnione. Teraz taką listę staram się robić raz w miesiącu, przeważnie przed wypłatą 🤣 żeby wiedzieć na co, ile mogę poświęcić. Regularnie osiągam, swoje cele, spełniam marzenia 💪

Lauren Conrad Lc GIF by The Hills - Find & Share on GIPHY

Nowy rok, to dobry moment, żeby zacząć, ale nie czekajmy na postanowienia noworoczne, żeby spełnić swoje marzenia i zacząć realizować siebie. Umówmy się, częstokroć odkładamy sprawy na później. Wpadamy w rytm życia codziennego i zapominamy o tym, żeby znaleźć choć chwilę na rzeczy które sobie zaplanowaliśmy w postanowieniach noworocznych. Poddajemy się i udajemy, że ich nie było. A gdyby tak bez pretekstu nowego roku, dopisywać co miesiąc jedno takie postanowienie i je realizować? Nie da się osiągnąć wszystkiego od razu. Przecież po jednej wizycie na siłowni nie schudnę 20 kg, ani nie zostanę w pierwszym tygodniu stycznia bizneswomen z milionami na koncie.

Gym GIF - Find & Share on GIPHY

Musimy pamiętać, że każde z naszych postanowień może zostać spełnione, pod warunkiem, że będziemy do niego dążyć. Natomiast i tak na samym początku musimy zacząć od postawienia sobie takich celów.  Nic nie dzieje się, przez szczęście, czy dobry traf. Jeżeli spełnimy takie postanowienia, to tylko dzięki naszej ciężkiej pracy, samodyscypliny oraz pewności siebie. Ja pracy zmieniać nie muszę, bo uwielbiam to co robię, ale jeżeli na Twojej noworocznej liście znalazła się zmiana pracy, to nie czekaj dłużej. Aplikuj do nas już dziś i spełnij jeszcze w styczniu swoje choć postanowienie.  🤩

https://www.olx.pl/oferta/najlepiej-placace-cc-w-czestochowie-ekstra-kasa-za-doswiadczenie-CID4-IDy7Tno.html