Firm o charakterze call center jest mnóstwo. W samej Częstochowie znajdziecie około 10 takich przedsiębiorstw. Negocjowanie, komunikacja, sprzedaż, pewność siebie. Te wszystkie umiejętności przydają się nam nie tylko w pracy, ale również podczas życia codziennego.

Nie mów, że nie spotkała Cię w życiu sytuacja w której nie wykorzystałbyś/wykorzystałabyś owych zdolności. Zróbmy szybki research niektórych momentów. Zacznijmy od samego początku. Ile razy zdarzyło Ci się negocjować z rodzicami o wyjście ze znajomymi, nowy telefon, czy wymarzony wyjazd na wakacje? Jako drugi etap naszego życia weźmy pod lupę życie „miłosne” każdego z nas. Kobiety od zawsze negocjują ze swoimi mężczyznami np. o zakup nowej pary butów, torebki, czy kolejnych kosmetyków. A jak to wygląda z perspektywy mężczyzn? Każdy osobnik płci męskiej zna techniki przekonywania 🙂 Negocjowanie o męski wypad z kumplami, wyjście do baru, a może film akcji zamiast kolejnego romansidła w kinie?

Drink Up Happy Hour GIF by US National Archives - Find & Share on GIPHY

W dalszej kolejności weźmy pod lupę uczelnię, szkołę. Nie powiesz mi, że nigdy nie pertraktowałeś ze swoimi wykładowcami o nieobecności, pracę zaliczeniową, czy oceny. Doszliśmy do ostatniego etapu, mianowicie rozmów z przełożonym. Zdarzyło Ci się już prosić o podwyżkę, urlop, czy benefity? A teraz ostatnie pytanie: Ile razy udało Ci się przekonać drugą osobę do swojej racji? Umiejętności które zostały już wymienione potrzebne są nam na każdym etapie życia. Zdecydowanie praca w call center uczy nas jak dążyć do swojego, jak wykorzystać owe zdolności w życiu codziennym, ale … do tego potrzeba czasu. Nikt nie wszedł na Mount Everest bez przygotowania. W drodze na szczyt, po swoje marzenia, obierając swoje cele nie możemy się poddawać! Musimy walczyć i dążyć do tego co sobie zaplanowaliśmy!

Zawód konsultanta telefonicznego został sprowadzony przez wielu do poziomu „ostatecznej ostateczności”, wyjścia awaryjnego. Mam wrażenie, że to właśnie osoby, które nigdy nie miały styczności z taką pracą wypowiadają się najgłośniej na temat jej negatywów. Takie oto osoby nie zwracają uwagi na to, że w tej pracy możemy zarobić fenomenalne pieniądze, dostosować grafik pod siebie, a dodatkowo pracować w biurze. Zamiast stać 8h dziennie przy maszynie produkcyjnej popadając w rutynę, my mamy możliwość codziennego rozwijania się. Każdy dzień prze biega z zawrotną prędkością, bez stagnacji i nudy, a z satysfakcją z osiągniętego wyniku.

Happy High Protein GIF by think! - Find & Share on GIPHY

Kim jesteśmy? Na częstochowskim rynku istniejemy już od ponad 6 lat. Nigdy nie byliśmy wielką korporacją, a rodzinną firmą. To właśnie dzięki temu można przedstawić cechy, które wyróżniają nas na tle innych, ale o tym rozpiszę się później 🙂 Ludzie, to podstawa naszej firmy. Jeżeli chcesz być anonimowym numerkiem, to nie spodoba Ci się tu. Pomyślicie pewnie dlaczego, więc już wyjaśniam 🙂 Nie liczy się dla nas, żeby mieć tysiące pracowników. W naszym Ccone pracują najlepsi! Osoby, które wiedzą jaki jest ich cel i do czego dążą w swoim życiu. Każdy z nas przychodząc codziennie do biura wie, że czeka go kolejny fascynujący dzień.

W pracy spędzamy większą część swojego życia, dlatego warto pamiętać, by to co robimy sprawiało nam radość. Oczywiście bywają również bardziej stresujące, czy nerwowe dni, ale sęk w tym, że nikt nigdy nie będzie wiecznie uśmiechniętą osobą. Tylko wiecie co? Po to tworzymy zespół i każdy taki „nerw” trwa króciutko. Pomagamy sobie przejść przez takie momenty. To właśnie początek do tego co tak naprawdę wyróżnia nas na rynku Call Center 🙂